Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde: Nepeldot parādos, iepeldi sesijā!

Studējošo pašpārvalde: Nepeldot parādos, iepeldi sesijā! (11)

Kā jau katru gadu, pēc ziemas guļas un pirms vasaras sezonas ir jānokārto eksāmeni! Bet, lai šis tik saspringtais laiks noritētu mierīgāk un nešķistu tik biedējošs, arī šī gada 28. martā no plkst. 18.00 līdz 22.00 Līvu akvaparkā notiks ikgadējais pirmssesijas pasākums „Iepeldi sesijā”.

Lai vasaras sajūta būtu īpaši jūtama, organizatori par pasākuma tēmu ir izraudzījušies Hawaii. Ar krāsainiem un vēl neredzētiem priekšnesumiem Tevi priecēs Biznesa augstskolas Turība karsējmeitenes. Par muzikālo noskaņojumu rūpēsies DJ Duckling & RINIS ONE, ar savu nebeidzamo enerģiju ikvienu apmeklētāju pārsteigs deju grupa Demd crew.

Pasākumā, kā ierasts, būs gan tematiskais fotostūris, kur varēsi iemūžināt pirmssesijas laimes brīžus, gan iespēja izmantot masiera pakalpojumus un atslābināt muskuļus pirms saspringtā pavasara cēliena. Noteikti varēsi pamatīgi izkustēties ūdens aerobikā un, protams, piedalīties dažnedažādos konkursos! Neiztikt arī bez pārsteigumiem!

Lai atvieglotu nokļūšanu uz pasākuma vietu, no Turības tiks nodrošināti divi autobusi ar atiešanas laikiem plkst. 17.00 un 17.30, kas Tevi atgādās arī atpakaļ uz Turību un Rīgas centru.

Student, nekavējies, nāc izņem savu BEZMAKSAS ielūgumu un iegādājies biļeti arī draugiem par Ls 5. Draugu biļešu skaits vienai personaiierobežots.

Biļetes var izņemt Studējošo pašpārvaldē (C218.kab.)

Sāc meklēt savus peldēšanas piederumus un - aidā, plunčāties!

Ar mums sesijā iepeldēs Weekendbox.lv, AVON, FunkyFish, masāžas salons „Samana”, ISIC, Berga foto, studentu ēdnīca „Nīke”, Fazer, Udensbumbas.lv, Mikado Sushi, GoPlanet, Hotel Jurmala SPA, Sporta klubs KL.

 

Tava Studējošo pašpārvalde

26.03.2013

Nodarbību saraksts