Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde: Sagaidi sesiju cirka krāšņumā!

Studējošo pašpārvalde: Sagaidi sesiju cirka krāšņumā! (0)

Ik gadu novembris Turības studentu dzīvē sākas ar nelielu satraukumu, jo sesija vairs nav aiz kalniem. Grāmatu kaudzes, negulētās naktis un daudzās kafijas krūzes uz galda raksturo lielāko daļu studentu ikdienu šajā laikā. Tava Studējošo pašpārvalde ir parūpējusies, lai vēl pirms pašas sesijas Tu varētu paspēt atpūsties! Ceturtdien, 21. novembrī, pievienojies jautrākajām, krāsainākajām, dažādiem trikiem un pārsteigumiem bagātākajām sesijas sagaidīšanas svinībām „Pirmssesijas naktī”, kas jau otro gadu notiks izklaides centrā „Fantasy Park” no plkst. 19.00 līdz 03.00.

Pasākuma dress code: cirks.

„Pirmsssesijas nakts” dos Tev iespēju vienam vai ar saviem cirka draugiem fotografēties fotostūrī, piedalīties dažādos konkursos, komandu aktivitātēs un laimēt balvas, kā arī visa vakara garumā iekustināt sevi sesijas ritmos kopā ar Dj Duckee. Un, kas tad ir cirks bez pārsteigumiem, tāpēc gaidi arī tos!

Lai vakars tiktu pavadīts vēl aktīvāk, neiztrūkstoša pasākuma daļa būs biljarda un boulinga spēlēšana. Tāpēc Tev, izņemot ielūgumu uz pasākumu, kas Turības studentiem ir bez maksas, ir jāpiereģistrē boulinga celiņš un/vai biljards sev tīkamākajā laikā.

Ja esi gatavs tam visam, tad nāc uz Studējošo pašpārvaldi (@C218) no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 12.00 – 18.00 un piektdienās no plkst.17.45 līdz 18.15 un izņem savu biļeti bez maksas. Kā arī vari ņemt līdz savus draugus, iegādājoties viņiem biļeti par tikai Ls 3 jeb EUR 4.27. Atceries, ka biļešu skaits ir ierobežots. 

Pēc pasākuma plkst. 3.00 ikvienam tiks nodrošināts bezmaksas autobuss līdz Strēlnieku laukumam un Biznesa augstskolai Turība.

Ja uz „Pirmssesijas nakti” dosies ar sabiedrisko transportu, virzienā no Rīgas centra vari izvēlēties 19. trolejbusu (izkāpšana pieturā „Mūkusalas rotācijas aplis”), 27. trolejbusu (izkāpšana pieturā „Laivu iela” vai “Bieķensalas iela”), savukārt virzienā no Turības uz„Fantasy Park” vari nokļūt ar 27. trolejbusu (izkāpšana pieturā „Laivu iela” vai “Bieķensalas iela”).

21.11.2013

Nodarbību saraksts