Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde: Starpaugstskolu velobrauciena atskats

Studējošo pašpārvalde: Starpaugstskolu velobrauciena atskats (0)

Saulainajā 30. aprīļa rītā Rīgas velonedēļas ietvaros norisinājās Biznesa augstskolas Turība un veloveikala Studentbike veidotā pirmā starpaugstskolu „Studentbike zelta holandieša izcīņa”. Pasākums pulcēja vairāk nekā 60 studentu no Rīgas Stradiņa universitātes, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas, Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas, kā arī Biznesa augstskolas Turība.

Sacensības iesākās ar kopīgu velobraucienu  no Laimas pulksteņa līdz Studentbike veikalam Dārza ielā 3, kur dalībniekus sagaidīja dīdžejs laivā, uz grila ceptas desiņas, minikonkursi, kuros ikkatrs varēja laimēt vērtīgas balvas no mūsu atbalstītājiem un, protams, pasākuma gaidītāka daļa – divriteņa salikšanas sacensības. Komandas sacentās cita ar citu ātrumā un izveicībā,  un sīvā cīņā uzvaru guva un ceļojošo „Zelta holandieti” izcīnīja Rīgas Stradiņa universitātes komanda. Godpilnajā otrajā un trešajā vietā ierindojās abas Biznesa augstskolu Turība pārstāvošās komandas.

Velobrauciena organizatoru komanda saka lielu paldies pasākuma ģenerālsponsoram „Studentbike” veikalam, kā arī atbalstītājiem „Watermelon.lv”, „All in one” (aio.lv),  „Adrenaline Tan”, „Ādažu čipsi”, „Condom.lv ” par lieliskajām balvām.

Uz tikšanos jau nākamajā gadā!

Foto no pasākuma pieejami ŠEIT.

07.05.2013

Nodarbību saraksts