Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde: Strītbola turnīrā uzvar komanda „Stasiks uzsauc!”

Studējošo pašpārvalde: Strītbola turnīrā uzvar komanda „Stasiks uzsauc!” (0)

23. oktobrī Biznesa augstskolas Turība Sporta zālē norisinājās jau trešais Strītbola MIX turnīrs, kur par uzvari sacentās 6 komandas. Sīvā cīņā par turnīra uzvarētājiem kļuva komanda „Stasiks uzsauc!”, 2. un 3. vietā atstājot komandu „International team” un „Selfiji”.

Turnīra organizatori bija parūpējušies arī par individuālajām aktivitātēm turnīra apmeklētājiem. Notika tradicionālā prognožu spēle, kurā visprecīzāk dalībnieku iegūtās vietas noteica Elīna Stapkeviča. „Psaiho.lv” soda metienos visveiklākā izrādījās Dita Bērziņa un Oskars Ceriņš, taču „RedBull” tukšošanas sacensībās uzvaras laurus plūca Roberts Viziņš, Aiga Kalbjonoka un Valdis Freimanis.

Visus klātesošos, gan turnīra dalībniekus, gan viņu atbalstītājus, ar aizraujošiem priekšnesumiem priecēja Elzas Kronbergas deju studija „BUMP” un BK BA „Turība” karsējkomanda.

Strītbola MIX turnīrs notika sadarbībā ar Weekendbox.lv, Psaiho.lv, klubu „Četri balti krekli”, RedBull, solāriju studiju „Adrenaline Tan”, Siguldas ūdeni, Ādažu čipsiem un Isostar.

Tiekamies jau nākamajā strītbola turnīrā pēc pavisam neilga laika!

Foto no turnīra pieejami šeit.

Tava Studējošo pašpārvalde

29.10.2013

Nodarbību saraksts