Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde: Studenti uzkopj Valsts sociālās aprūpes centru “Ezerkrasti”

Studējošo pašpārvalde: Studenti uzkopj Valsts sociālās aprūpes centru “Ezerkrasti” (1)

Saulainā 28. aprīļa dienā Lielajā talkā Biznesa augstskolas Turība un Ekonomikas un Kultūras augstskolas Studējošo pašpārvalde kopīgi sakopa Rīgas sociālās aprūpes centru „Ezerkrasti”.

Sociālās aprūpes centra darbiniekus un tā iemītniekus talkotāji iepriecināja, notīrot logus atpūtas un kāpņu telpās. Aprūpes centra iemītnieki bija ļoti priecīgi un laipni, labprāt sarunājās ar ciemiņiem. Studenti saka paldies Sociālās aprūpes centra vadībai par draudzīgo attieksmi un saimnieciskā dienesta darbiniekiem, kuri viņus laipni uzņēma, nodrošināja ar darbam nepieciešamajiem instrumentiem un raudzījās, lai visi darbi noritētu veiksmīgi.

Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde īpašu paldies saka firmai Henkel, kas jau otro gadu pēc kārtas atbalstīja labos darbus, dāvinot sociālās aprūpes centram „Clin” tīrīšanas līdzekļus.

Talkojot tika iepriecināti ne tikai Sociālās aprūpes centra „Ezerkrasti” darbinieki un iemītnieki, bet arī studenti, paveicot sociāli atbildīgu darbu un iepazīstot Ekonomikas un kultūras augstskolas Studējošo pašpārvaldes studentus.

07.05.2013

Nodarbību saraksts