Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde: Ziemas sporta spēles 2014

Studējošo pašpārvalde: Ziemas sporta spēles 2014 (0)

Jau trešo gadu pēc kārtas norisināsies lielākais studentu ziemas sporta pasākums – Ziemas sporta spēles! Jau 9. februārī ikviens students ir aicināts piedalīties un būt Žagarkalnā, lai vienu februāra svētdienu pavadītu, braukājot pa kalnu ar slēpēm vai snovbordu un dalītos pozitīvās emocijās ar saviem draugiem.

Šogad pasākuma tapšanā iesaistās vairākas augstskolas: Rīgas Tehniskā universitāte, Rīgas Stradiņa universitāte, Biznesa augstskola Turība, Latvijas Universitāte, Transporta un sakaru institūts, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Latvijas Jūras akadēmija un Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola, kuras rūpēsies par to, lai pasākums atstātu pozitīvas atmiņas ikvienam tā apmeklētājam.

Lai nokļūtu Žagarkalnā, tiks organizēts autobuss, kurš aizvedīs gan uz Žagarkalnu, gan atpakaļ. Izbraukšana ir plānota plkst. 9.30 no Kaļķu ielas 1, pretī RTU galvenajai ēkai. Izbraukšana uz Rīgu ir plānota plkst. 17.45. Tie, kas vēlas, var doties uz pasākumu ar savu spēkratu, ņemot līdzi savu ģimeni, draugus un paziņas.

Nokļūstot Žagarkalnā dienu iesāksim ar pasākuma klasiskajām sacensībām duālajā slalomā. Paralēli šim sporta veidam visas dienas garumā būs pieejamas arī komandu un individuālās aktivitātes, kurās ikviens varēs pierādīt savus spēkus skriešanā kalnā, frisbijā u. c. Aktivitātēm būs iespēja pieteikties uz vietas pasākuma dienā, tāpēc aktivitātēs varēs piedalīties ikviens ziemas sporta spēļu censonis. Arī šogad norisināsies par tradīciju kļuvušais neordinārais nobrauciens.

Tiem, kas vēlēsies vienkārši pavadīt dienu uz kalna, visa pasākuma laikā būs iespēja slēpot vai snovot. Ja radīsies brīdis, kad jutīsiet, ka roku pirksti vairs nav tik silti kā sākumā un kakls prasa pēc silta dzēriena, tad organizatori aicinās iemalkot siltu tēju, kas būs pieejama atpūtas teltī.

Pasākuma dienas plāns:

9.30

Izbraukšana no Kaļķu ielas 1

11.30

Ierašanās

11.30 – 12.30    

Reģistrācija

12.30 – 12.50

Atklāšana, iesildīšanās

13.00 – 15.30

Duālais slaloms

13.30 – 15.30

Iepiko Red Bull

15.30 – 15.45

Dinozauru skrējiens kalnā

13.30 – 15.30

Frisbijs

15.45 – 16.30

Virves vilkšana ar slēpēm

16.45 – 17.00

Neordinārais nobrauciens

17.10 

Apbalvošana

17.45

Izbraukšana

Biļešu cenas ir sākot no 9 EUR. Cena mainīsies atkarībā no tā, kas Tev būs nepieciešams, lai pasākums izdotos: pacēlāja cena 5 h – 9 EUR/6.33 LVL, inventāra cena 8 EUR/5,62 LVL. Maksa par autobusu turp un atpakaļ būs 5 EUR.

Vairāk informācijas meklē Ziemas sporta spēļu mājaslapā: www.zss.lv vai arī seko Twitter kontam: @ZSS_2014.

Tiekamies Žagarkalnā! 

Mūs atbalsta: Weekendbox, RedBull, Ādažu čipši, Spi-Latvia, Četri Balti Krekli, LJPRO „Nākd” batoniņi (eko un dabīgu preču vairumtirdzniecība), Isostar, Fazer, Gandrs, Latvijas Valsts meži, MeviGym, Kārums, ISIC, Maggi, FantasyPark, Cēsu alus, Rūķīšu tēja, Adrenaline tan, Lattelecom, Žagarkalns, Mākslas salons „Salons Mottand’’. 

03.02.2014

Nodarbību saraksts