Aktualitātes>Turība 20 gadu jubileju atzīmē, par svētku sajūtu gādājot darbiniekiem, partneriem, absolventiem un studentiem

Turība 20 gadu jubileju atzīmē, par svētku sajūtu gādājot darbiniekiem, partneriem, absolventiem un studentiem (0)

Šogad Biznesa augstskola Turība svin divdesmito dzimšanas dienu. Lai šajā nozīmīgajā brīdī pateiktos ikvienam, kas bijis līdzās gan ikdienā, gan svētkos, augstskola sarūpējusi dāvanas mācībspēkiem, darbiniekiem, partneriem, absolventiem un studentiem.

„Biznesa augstskola Turība divdesmit gadu laikā kļuvusi par vienu no lielākajām privātajām augstskolām Latvijā. Šodien mēs lepojamies ar daudzām sasniegtām virsotnēm - modernu un sakārtotu studiju vidi, profesionāliem pasniedzējiem un praktiskām lekcijām, darba tirgū konkurētspējīgiem absolventiem, starptautisku atzinību un perspektīvi domājošiem studentiem no Latvijas un 26 ārvalstīm.

Lai svētku sajūtu un prieku par kopīgi sasniegto radītu ikvienam, kurš ir mums noticējis, bijis un būs kopā ar mums, esam sarūpējuši dāvanas un patīkamus pārsteigumus gan mācībspēkiem, darbiniekiem un partneriem, gan absolventiem un studentiem,” stāsta Biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis.

Piektdien, 5. jūlijā, Biznesa augstskola Turība divdesmit gadu jubileju pieteiks ar krāšņu dzimšanas dienas pasākumu Turībai20. Pasākums norisināsies augstskolas teritorijā, Graudu ielā 68, Rīgā, un uz svinībām ieradīsies darbinieki, mācībspēki, partneri un draugi, pulcējot gandrīz 1000 viesu. Pasākums tikai ar ielūgumiem.

Svinīgā daļa notiks augstskolas konferenču zālē plkst.18.00, savukārt saviesīgā daļa plkst.19.00 Biznesa augstskolas Turība teritorijā, kas būs pārvērsta par īstiem dārza svētkiem. Vakara gaitā dzimšanas dienas viesus priecēs klasiskās mūzikas priekšnesumi gan vokālā, gan instrumentālā izpildījumā, džeza mūzikas ritmi, Latvijā populāru dziedātāju balsis un citi krāšņi pārsteigumi.

Šogad augstskola jau paguvusi pārsteigt sabiedrību ar jaunu vizuālo identitāti – logo, kurš attēlots kā ķīmiskais elements – 

 

-, šādi akcentējot, ka arī biznesā, lai gūtu panākumus, nepieciešama „pareizā ķīmija”, kuras vissvarīgākais elements esi Tu pats.

Šogad padomāts arī par studiju procesa pilnveidošanu – darbību uzsācis jauna koncepta mācību Biznesa inkubators. Paplašinātais un modernizētais Biznesa inkubators ir vieta, kur studenti, augstskolas darbinieki un absolventi var reģistrēt savus uzņēmumus, attīstīt uzņēmējdarbību un piedalīties pieredzes apmaiņas pasākumos. Tāpat Turības Biznesa inkubatorā no šī gada piedāvā praktiskās studijas, kur četru gadu garumā studenti attīsta savu uzņēmējdarbību, izmantojot Biznesa inkubatora atbalstu. Praktiskajās studijās obligāta prasība studentam ir dibināt savu kompāniju. Studiju būtība ir sava uzņēmuma attīstīšana pieredzējušu biznesa treneru vadībā, paralēli apgūstot biznesa vadībai nepieciešamo teorētisko bāzi.

Jaunumi sagaida arī tos, kuri vēlas apgūt zinības sabiedriskajās attiecībās. No nākamā studiju gada profesionālā bakalaura studiju programmā Sabiedriskās attiecības būs iespējams izvēlēties specializāciju Žurnālistika.

Tāpat dāvanas sarūpētas arī tiem, kuri gatavojas uzsākt studijas Biznesa augstskolā Turība. Ikviens studētgribētājs, piesakoties studijām 8., 9. vai 10. jūlijā, saņems studiju maksas atlaidi 20% apmērā pirmajam studiju gadam. Atlaide tiks piemērota reflektantiem, kuri uzsāks studijas pirmajā studiju gadā Turībā Rīgā un noslēgs līgumu par izglītības iegūšanu laika periodā no 2013. gada 8. jūlija līdz 2013. gada 10. jūlijam (ieskaitot)  un izpildīs Uzņemšanas noteikumos noteiktās prasības.

Turība ir viena no pirmajām un lielākajām privātajām augstskolām Latvijā, kas šogad atzīmē savas pastāvēšanas divdesmitgadi. Biznesa augstskolā Turība, kas dibināta 1993. gadā, ir mūsdienīgas mācību telpas, moderna bibliotēka, studentu pilsētiņa – viesnīca un sporta zāle. Augstskolai ir četras filiāles - Liepājā, Cēsīs, Talsos un Jēkabpilī. Turība ieguvusi starptautisku atpazīstamību - ārvalstu studentu skaits šogad sasniedzis 7% no kopējā studējošo skaita augstskolā. Turība ir pirmā augstskola Baltijā un Skandināvijas valstīs, kas saņēmusi ANO Pasaules tūrisma organizācijas akreditāciju un starptautiski atzītu ekspertu novērtējumu - UNWTO TedQual sertifikātu.

01.07.2013

Nodarbību saraksts