Aktualitātes>Turība ar LIAA atbalstu dodas uz izglītības izstādēm Krievijā un Indijā

Turība ar LIAA atbalstu dodas uz izglītības izstādēm Krievijā un Indijā (0)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) šogad līdzfinansē Biznesa augstskolas Turība dalību izglītības izstādēs ārvalstīs. Turība starptautiskajā izglītības tirgū piedāvā programmas angļu valodā jau astoto gadu. Ārvalstu studentu piesaiste un starptautiskas vides veidošana augstskolā arī šogad ir viens no augstskolas mērķiem.

Lai veicinātu izglītības eksportu ārvalstīs, Biznesa augstskola Turības pārstāvji projekta laikā apmeklēja starptautisko izglītības izstādi Sanktpēterburgā, kas norisinājās 2013.gada 17. februārī, izglītības izstādi Indijā Chennai, kas tika organizēta no 27. līdz 28.aprīlim, kā arī izstādi Hyderabad, kas vienkopus pulcēja izglītības iestādes no 6. līdz 7. maijam.

Izstādēs sniedzām informāciju jauniešiem par studiju iespējām Latvijā, Turībā, piedāvājot pamatā bakalaura un maģistra studiju programmas studijām angļu valodā.

Programmas angļu valodā tiek piedāvātas jau astoto gadu un tajās esam uzņēmuši studentus no Baltkrievijas, Uzbekistānas, Krievijas, Ķīnas, Indijas, Šrilankas, Gruzijas, Azerbaidžānas, Vācijas, Polijas, Turcijas un citām valstīm.

Biznesa augstskola Turība 2013. gada 11. aprīlī ir noslēgusi līgumu Nr.L-ĀTA-13-1386 ar v/a Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta „Biznesa Augstskolas Turība dalība izglītības izstādēs” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

13.05.2013

Nodarbību saraksts