Aktualitātes>Turība divdesmit gadu jubilejā topošajiem studentiem dāvina 20% studiju maksas atlaidi

Turība divdesmit gadu jubilejā topošajiem studentiem dāvina 20% studiju maksas atlaidi (9)

Biznesa augstskola Turība ir viena no pirmajām un lielākajām privātajām augstskolām Latvijā, kas šogad atzīmē savas pastāvēšanas divdesmitgadi. Lai šajā nozīmīgajā brīdī svētku sajūtu sagādātu arī topošajiem studentiem, augstskola tiem sarūpējusi jubilejas gada dāvanu – studiju maksas atlaidi 20% apmērā pirmajam studiju gadam.

Kā komentē Biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis, Turībā ikvienam iespējams iegūt kvalitatīvu augstāko izglītību un izmantot iespēju studēt lētāk. „Apzinoties, ka lēmums par studijām skar jautājumu gan par profesionālās orientācijas izvēli, gan finansiālu ieguldījumu studiju laikā, jau vairākus gadus Turība piedāvā draudzīgas studiju maksas atlaides. Šogad, kad augstskola atzīmē savu divdesmito dzimšanas dienu, vēlamies iepriecināt un svētku sajūtu dāvāt arī topošajiem studentiem, kuri gatavojas uzsākt studijas Turībā,” stāsta A. Baumanis.

Ikviens studētgribētājs, piesakoties studijām 8., 9. un 10. jūlijā, saņems studiju maksas atlaidi 20% apmērā pirmajam studiju gadam. Augstskolas jubilejas gada studiju maksas atlaide tiks piemērota reflektantiem, kuri uzsāks studijas pirmajā studiju gadā Turībā Rīgā, noslēgs līgumu par izglītības iegūšanu no 2013. gada 8. jūlija līdz 10. jūlijam (ieskaitot) un izpildīs Uzņemšanas noteikumos noteiktās prasības.

Kā atzīmē Biznesa augstskolas Turība Finanšu daļas vadītājs Jānis Zeibots, šobrīd  aptuveni trešdaļa studentu saņem kādus studiju maksas atvieglojumus, kas ir no 10 līdz pat 100% lieli. „Mūsu atlaižu sistēma tiek veidota it kā no diviem blokiem: ir atlaides, uz kurām pretendē tie, kas uzsāk studijas šogad, un ir atlaides, uz kurām pretendē jau esošie studenti,” norāda J. Zeibots. Kopumā augstskola piedāvā četrpadsmit dažādus veidus, kā studentiem ietaupīt finanses. „Katram ir iespējams izvēlēties, vai atlaidi iegūt par pieteikšanos studijām ļoti laicīgi vai par ļoti labām sekmēm, aktīvu darbību studentu dzīves veidošanā, augstskolas pozitīvas publicitātes veidošanu vai citiem sasniegumiem.”

Plašāka informācija par atlaidēm atrodama Turības mājas lapas sadaļa Studijas.

01.07.2013

Nodarbību saraksts