Aktualitātes>Turība informēs par studiju iespējām izstādē „Skola 2013

Turība informēs par studiju iespējām izstādē „Skola 2013 (2)

Kā katru gadu, arī šogad par Biznesa augstskolas Turība studiju iespējām būs iespējams uzzināt izstādē „Skola 2013”. Laikā no 28. februāra līdz 3. martam augstskolas stendā ikviens interesents varēs iepazīties ar vairāk kā 20 studiju programmām četros virzienos – uzņēmējdarbības vadībā, jurisprudencē, tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadībā, kā arī sabiedriskajās attiecībās.

Par studijām augstskolā skolēnus konsultēs augstskolas esošie studenti un informēs par iespējām iegūt izglītību, kurā apvienota teorija ar spēcīgu praksi. Apmeklējot augstskolas stendu, ikvienam būs iespēja iepazīties ar tendencēm nozarēs un diplomētu speciālistu karjeras izaugsmes iespējām Latvijā un pasaulē; apmeklēt improvizētu tiesas zāli, izveidot un savā īpašumā iegūt ID karti ar saviem pirkstu nospiedumiem; noskaidrot, ko dēvē par labo sajūtu biznesu un kā tūrisms kļuvis par trešo pelnošāko nozari pasaulē; apmeklēt inscenētu biznesa inkubatoru un uzzināt par praktiskajām studijām biznesa ideju mājvietā; uzzināt, kādas jaunas studiju iespējas piedāvā Sabiedrisko attiecību fakultāte.

Interesenti varēs piedalīties un apliecināt erudīcijas spējas dažādos konkursos. Piemēram, Uzņēmējdarbības vadības fakultātes stendā notiks jauno uzņēmēju konkurss – vienas minūtes laikā skolēniem tiks dots uzdevums prezentēt jeb „pārdot” kādu produktu Aigaram Rostovskim, veiksmīgam uzņēmējam, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras viceprezidentam un Turības Attīstības padomes priekšsēdētājam. A. Rostovskis izvērtēs katras dienas vienu labāko, kurš balvā saņems iespēju doties uz lietišķu tikšanos ar veiksmīgiem Latvijas uzņēmējiem.

Sabiedrisko attiecību fakultātes stendā varēs pārbaudīt savas prasmes un uz īsu mirkli kļūt par multimediju speciālistu, piedaloties izspēlē, kas maksimāli pietuvināta žurnālista darba ikdienas situācijai reālajā dzīvē. Tie, kuri pagūs uzdoto paveikt noteiktā laikā, saņems balvas un iespēju doties ekskursijās uz Latvijas lielāko mediju uzņēmumu Diena.

Jaunieši, kuri piedalīsies Juridiskās fakultātes stenda aktivitātē, varēs pieteikties ekskursijai uz Augstāko tiesu.

27.02.2013

Nodarbību saraksts