Aktualitātes>Turībā norisināsies Latvijas Ekonomistu asociācijas Kārļa Baloža 150 gadu jubilejai veltīta konference

Turībā norisināsies Latvijas Ekonomistu asociācijas Kārļa Baloža 150 gadu jubilejai veltīta konference (0)

Piektdien, 4. aprīlī, Biznesa augstskolas Turība telpās Rīgā, Graudu ielā 68, Latvijas Ekonomistu asociācija (LEA) sadarbībā ar Latvijas Zinātņu akadēmiju (LZA) un Biznesa augstskolu Turība rīko 5. ikgadējo konferenci “Ekonomikas zinātnes loma sociālās vides veidošanā un uzņēmējdarbībā”. Šogad konference veltīta Kārļa Baloža 150 gadu jubilejai.

Konferences programmā tiks aplūkots plašs jautājumu loks, par kuru diskutēs pētnieki un studenti no dažādām Latvijas augstskolām.

Ievada daļā uzstāsies Nikolajs Balabkins, LZA ārzemju loceklis, ASV  ar prezentāciju „Thoughts On Carl Ballod's  Sesquicentennial” un Manfreds Šneps-Šnepe, inženierzinātņu habilitētais doktors ar prezentāciju „Uz 20. gadsimtu atskatoties: no Kārļa Baloža līdz Lindonam Larušam”.

Konferences turpinājumā darbs ritēs paralēlās sekcijās, kur tiks prezentēti pētījumi par dažādām aktuālām tēmām gan saistībā ar situāciju Latvijā, gan globālā mērogā.

Asociācijas biedri un interesenti meklēs atbildi uz jautājumu, vai Latvijā ir beigusies ekonomiskā krīze, spriedīs par esošās ekonomikas paradigmas pamatproblēmām, traģēdiju Zolitūdē un ekonomikas mācību stundu mūsdienu sabiedrībai, veselības aprūpes efektivitātes paaugstināšanu, valsts tautsaimniecības izaugsmi, Latvijas attīstības izaicinājumiem – nodokļiem, ražošanu un darbaspēku, lauku reģionu ekonomikas balstu kultūrvēsturiskajiem parkiem un citiem tematiem.

Ar visām paredzētajām tēmām un to autoriem iespējams iepazīties konferences Programmā.

Dalība konferencē ir bez maksas. Konferences darba valodas: angļu un latviešu.

Klausītājiem par dalību konferencē lūdzu paziņot līdz 1. aprīlim pa e-pasta adresi: abrivere@td.lv

Informācija par konferenci ir pieejama Biznesa augstskolas Turība mājas lapā un asociācijas mājas lapā: www.leaekonomisti.lv

01.04.2014

Nodarbību saraksts