Aktualitātes>Turība savā jubilejā dāvina spēli „Tas nav cirks. Tā ir dzīve!”

Turība savā jubilejā dāvina spēli „Tas nav cirks. Tā ir dzīve!” (5)

Lai Biznesa augstskolas Turība 20 gadu jubilejā pateiktos ikvienam, kas bijis līdzās gan ikdienā, gan svētkos, augstskola sarūpējusi īpašu dāvanu. Turpmāk mācībspēki, darbinieki, partneri, absolventi un studenti varēs lieliski pavadīt brīvos brīžus, atgriežoties 20 gadu senā vēsturē par godu jubilejai izveidotajā Turības galda spēlē – „Tas nav cirks. Tā ir dzīve!”.

Spēlējot to kopā ar kolēģiem, ģimeni, kursa biedriem vai draugiem, ikviens varēs izzināt un atminēties interesantus faktus par augstskolu, tās sasniegumiem kopš augstskolas dibināšanas dienas Latvijā plaši pazīstamā karikatūrista Gata Šļūkas mākslinieciskajā izpildījumā.

Galda spēli darbiniekiem, mācībspēkiem un partneriem bija iespējams saņemt tiem veltītā dzimšanas dienas pasākumā Turībai 20, kas notika 5. jūlijā un klātesošos priecēja ar jubilejai veltītu svētku koncertu.

Studentiem spēle tiks nodota kopā ar jaunajām Studentu rokasgrāmatām, savukārt absolventi to varēs saņemt, piesakoties tiem nosūtītā reģistrēšanās anketā.

Spēles elektronisko versiju iespējams apskatīt ŠEIT.

Ikvienu interesentu, kurš vēlas saņemt spēli oriģināldrukā, aicinām sekot līdzi augstskolas veidotajiem konkursiem sociālajos tīklos, kas plānoti līdz pat gada beigām.

Brīvi lidot nav māksla. Māksla ir augt un attīstīties 20 gadu garumā! Turības dzīve ir kā šī spēle, ko esam veidojuši kopā, pateicoties ikviena darbinieka, mācībspēka, absolventa un studenta uzņēmībai un kompetencei!

09.07.2013

Nodarbību saraksts