Aktualitātes>Turībā stāstīs par moderno skaņu mākslu un radīšanu - 28.martā

Turībā stāstīs par moderno skaņu mākslu un radīšanu - 28.martā (4)

Ceturtdien, 28. martā, no plkst. 15.30  līdz 17.00 Biznesa augstskolas Turība C213. auditorijā  norisināsies vieslekcija ar nozares praktiķiem un speciālistiem no Ritma institūta.

Vieslekciju apmeklēt aicinām studentus, augstskolas mācībspēkus, absolventus un citi interesentus!

Vieslekcija aktuāla tiem, kas interesējas par modernās mūzikas radīšanu ar mūsdienu datorbāzētām programmām, klubu dīdžejinga un miksēšanas pamatprincipiem.  Būs iespēja uzzināt daudz interesantu lietu par dīdžeju darbu ar mūziķiem un dziedātājiem. Tiks runāts arī par skatuves mākslu vokāla klasi, sevis pasniegšanu uz skatuves un vokāla apmācību.

Lektori:
Aivars Apriķis
–Dīdžeja (DJ) programmu pasniedzējs, Ritma institūta vadītājs, profesionāls DJ kopš 1991. gada, dodas regulārās viesturnejās Eiropā un ASV;

Uldis Cīrulis –Vinyl DJ pasniedzējs, profesionāls DJ, koncertprogrammas un albuma "NiMo" autors, sadarbojas ar Birutu Ozoliņu;

Andris Kirilovs –  mūzikasproducēšanas pasniedzējs "Vilks studija”, skaņu celiņa filmai "Rīgas Sargi" veidotājs;

Katrīna Cīrule –vokāla pasniedzēja Ritma institūtā. Darbojas kā dalībniece Rīgas Gospeļkorī, kas sadarbojas ar Aisha (Aiju Andrejevu), Jnr Robinson (UK), Paul Murashov (RU), Terry Moore (USA) u. c.

Vieslekciju būs iespējams skatīties online www.turiba.lv.

Pieteikšanās aizpildot pieteikuma anketu.

Jautājumu gadījumā sazināties ar Biznesa augstskolas Turība izglītības projektu vadītāju Rūtu Kārkli, rakstot uz e-pastu: ruta.karkle@turiba.lv. Plašāka informācija par visām aktuālajām Biznesa augstskolas Turība piedāvātajām vieslekcijām un diskusijām atrodama www.turiba.lv sadaļā Dzīve augstskolā.

22.02.2013

Nodarbību saraksts