Aktualitātes>Turībā tiks atklāta daudzfunkcionāla mācību telpa StartUp hotel topošajiem tūrisma un viesmīlības speciālistiem

Turībā tiks atklāta daudzfunkcionāla mācību telpa StartUp hotel topošajiem tūrisma un viesmīlības speciālistiem (3)

Otrdien, 15. aprīlī, plkst. 15.00-16.30 Biznesa augstskolā Turība, Graudu ielā 68, Rīgā, notiks augstskolas Starptautiskā tūrisma fakultātes jaunās mācību telpas StartUp hotel atklāšanas svētki. StartUp hotel ir daudzfunkcionāla, mājīga, ērta un interesanta vide, kas pietuvināta reāliem tūrisma pakalpojumu sniegšanas apstākļiem un kur turpmāk topošie tūrisma un viesmīlības speciālisti paralēli studijām savas prasmes varēs pilnveidot praktiski.

Mācību telpas izveides iemeslus skaidro Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāne Agita Doniņa:Turība vienmēr uzsvērusi praktisku iemaņu nozīmīgumu jaunu speciālistu izglītošanā, tāpēc šī projekta īstenošana ir tikai loģisks turpinājums mūsu jau uzkrātajai pieredzei izglītībā. Nosaukums StartUp hotel  precīzi raksturo jaunās mācību telpas daudzfunkcionālo vidi, kur topošie nozares speciālisti varēs darboties praktiski un piedalīties dažādās diskusijās un konferencēs, tādējādi gūstot jaunas iemaņas un idejas saviem turpmākajiem mērķiem un biznesam”.

Kā norāda A. Doniņa,  tūrisma un viesmīlības servisā visam jābūt atstrādātam līdz pašam sīkumam, jāpārzina un jāprot itin viss, sākot no zemākās pozīcijas. „Tikai tad, kad jaunie speciālisti ir izpratuši viesmīlības servisa darba specifiku un nianses, var gūt atzinību un panākumus, pakāpties augstāk un kādu dienu kļūt par labu tūrisma uzņēmuma vadītāju. Izveidojot šo mācību telpu, ceram sagatavot arvien labākus speciālistus gan viesnīcām, gan restorāniem.”
Jaunās mācību telpas tapušas, augstskolai sadarbojoties ar  nozares uzņēmumiem, kā arī tūrisma un viesmīlības studiju programmu absolventiem-uzņēmējiem, nodrošinot studējošajiem iespēju praktiski pilnveidot profesionālās prasmes. StartUp hotel svinīgi tiks atklāts, klātesot augstskolas vadībai un docētājiem, viesmīlības jomā atzinību guvušiem profesionāļiem un viesnīcu vadītājiem, augstskolas absolventiem un studentiem.

Jau ziņots, ka augstskolas centienus sniegt topošajiem tūrisma un viesmīlības nozares speciālistiem mūsdienīgu, darba tirgus prasībām atbilstošu izglītību ir augsti novērtējusi tik prestiža starptautiskā organizācija kā ANO Pasaules tūrisma organizācija (UNWTO – UN World Tourism Organization), ko apliecina organizācijas ceturto reizi piešķirtā TedQual akreditācija Starptautiskā tūrisma fakultātes īstenotajai profesionālā bakalaura studiju programmai Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība un pirmo reizi profesionālā maģistra studiju programmai Tūrisma stratēģiskā vadība uz maksimālo laiku – četriem gadiem.

Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultāte piedāvā četras studiju programmas viesnīcu un restorāna servisa, tūrisma un atpūtas organizācijas studiju virzienā - Viesmīlības serviss (1.līmeņa profesionālā studiju programma), Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība (bakalaura studiju programma), Lietišķo un rekreatīvo pasākumu vadība (bakalaura studiju programma) un Tūrisma stratēģiskā vadība (maģistra studiju programma).

11.04.2014

Nodarbību saraksts