Aktualitātes>Turības basketbolisti demonstrē pārspēku Starptautiskās Studentu basketbola līgas spēlēs

Turības basketbolisti demonstrē pārspēku Starptautiskās Studentu basketbola līgas spēlēs (0)

No pirmajām Starptautiskās Studentu basketbola līgas izbraukuma spēlēm atgriezušies mūsu basketbolisti. Piektdien, 8. novembrī, Minskā ar rezultātu 73:54 tika pārspēti Grodņas Valsts universitātes studenti, bet sestdien, 9. novembrī, pārliecinoši ar 78:47 arī Baltkrievijas Valsts universitātes basketbolisti no Minskas. Līdz ar to noslēdzies 1. aplis, un mūsējie pagaidām ar izcīnītām 2 uzvarām 3 spēlēs atrodas 2. vietā apakšgrupā.

Pirmajā spēlē no mūsējiem izcēlās 1. kursa students Guntis Sīpoliņš – 21 punkts, 7 atlēkušās bumbas, efektivitāte +24, kā arī Matīss Rudmiezis, Jānis Antrops un Elvis Endzels – attiecīgi 16, 11 un 11 gūti punkti. Savukārt otrajā spēlē Elvis Endzels guva 19 punktus, bet Matīss Rudmiezis palīdzēja komandai ar 11 punktiem.

Cerēsim, ka Minskā parādīto spēles disciplīnu un organizētību mūsējie spēs parādīt arī nākamajās šīs līgas spēlēs, kad Mārupes Sporta kompleksā būs jācīnās ne tikai ar Baltkrievijas augstskolām, bet arī jārevanšējas Latvijas Universitātes basketbolistiem par zaudējumu 2. novembrī!

 

11.11.2013

Nodarbību saraksts