Aktualitātes>Turības daudzfunkcionālā mācību telpa StartUp hotel saņem četras zvaigznes

Turības daudzfunkcionālā mācību telpa StartUp hotel saņem četras zvaigznes (0)

Īsi pirms Lieldienām, 15. aprīlī, Biznesa augstskolā Turība svinīgi tika atklāta Starptautiskā tūrisma fakultātes daudzfunkcionāla mācību telpa StartUp hotel, kur turpmāk topošie tūrisma un viesmīlības speciālisti paralēli studijām savas prasmes varēs pilnveidot praktiski.

Mācību telpa, kas pietuvināta reāliem tūrisma pakalpojumu sniegšanas apstākļiem un veidota kā restorāna, viesnīcas numuriņa un recepcijas prototips, nozares profesionāļu vērtējumā saņēma četras zvaigznes.

Topošo speciālistu mācību telpas atklāšanā piedalījās augstskolas vadība un docētāji, viesmīlības jomā atzinību guvuši profesionāļi un viesnīcu vadītāji, kā arī augstskolas absolventi un studenti.

Nozīmīgajā notikumā sveikt ieradies bija Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas prezidents un „Radisson Blu Ridzene Hotel” vadītājs Jānis Vālodze, viesnīcas “Radi un draugi” valdes loceklis un StartUp hotel atbalstītājs Māris Slokenbergs,  uzņēmuma AVIRO vadītāja un Turības absolvente Vineta Circene un citi viesi.

Lai iepazītos ar izveidoto mācību telpu, uz svētkiem ieradies bija Viesnīcu un restorānu centra direktors Edvīns Buka, kurš novērtēja projektā izpildītos viesnīcas standartus un prasības. Viņš secināja, ka viesnīcas prototips, tā piedāvātais pakalpojumu klāsts un telpas aprīkojums atbilst starptautiskiem viesnīcustandartiem ar četrām zvaigznēm, kas simboliski tika arī piešķirtas.

E. Buka norādīja arī uz nepieciešamajiem uzlabojumiem turpmākajai veiksmīgai viesnīcas attīstībai.

Neformālajā daļā viesus ar bārmeņu šovu izklaidēja un tehniskās prasmes demonstrēja viens no labākajiem Latvijas aroda lietpratējiem Gvido Elksnis.

Jāatzīmē, ka jaunā mācību telpa tapusi, augstskolai sadarbojoties ar  nozares uzņēmumiem un augstskolas tūrisma un viesmīlības studiju programmu absolventiem, kuri sarūpējuši gan mēbeles un interjera priekšmetus, gan galdautus un galda piederumus, gan gultas veļu un citus restorānu un viesnīcu tekstila aksesuārus.

Jau ziņots, ka augstskolas centienus sniegt topošajiem tūrisma un viesmīlības nozares speciālistiem mūsdienīgu, darba tirgus prasībām atbilstošu izglītību ir augsti novērtējusi tik prestiža starptautiskā organizācija kā ANO Pasaules tūrisma organizācija (UNWTO UN World Tourism Organization), ko apliecina organizācijas ceturto reizi piešķirtā TedQual akreditācija Starptautiskā tūrisma fakultātes īstenotajai profesionālā bakalaura studiju programmai Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība un pirmo reizi profesionālā maģistra studiju programmai Tūrisma stratēģiskā vadība uz maksimālo laiku – četriem gadiem.

###GALLERY-HOLDER###

 

16.04.2014

Nodarbību saraksts