Aktualitātes>Turības divdesmitgades dzimšanas diena nosvinēta

Turības divdesmitgades dzimšanas diena nosvinēta (9)

Piektdien, 5. jūlijā, Biznesa augstskolas Turība savu divdesmito jubileju atzīmēja ar krāšņu dzimšanas dienas pasākumu Turībai20.

Pasākuma oficiālajā daļā augstskolu sveica Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis, ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts, Augstākās izglītības padomes priekšsēdētājs Jānis Vētra, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, Latvijas Darba devēju konfederācijas prezidents Vitālijs Gavrilovs un ģenerāldirektore Līga Meņgelsone. Klātesošajiem tika demonstrēta augstskolas jubilejai veltīta filma ar īsu ekskursu 20 gadu vēsturē, kā arī par svinīgu noskaņojumu rūpējās Rīgas Doma zēnu koris, Mazās balerīnas, Jolanta Strikaite un Kaspars Zemītis, ar izcilu sniegumu uzstājās akordeoniste Ksenija Sidorova.

Vakara gaitā augstskolas dzimšanas dienas viesus izklaidēja pasākuma vadītāji, StarFM rīta balsis Jānis Romanovskis un Baiba Sipeniece-Gavare. Klātesošajiem bija iespēja ne tikai vērot lieliskus priekšnesumus, bet sadziedāties un izdejoties pašiem, par ko gādāja Sonora Vaice, Ieva Kerēvica ar programmu Etnodžezs, Latvian Voices, Dons, Aija Vītoliņa un Kazanovas orķestris, kā arī vakara īpašie viesi Linda Leen un Jānis Stībelis.

Turības dzimšanas dienā tika godināti un dāvanas saņēma Biznesa augstskolas Turība ilggadējie darbinieki, savukārt svinību kulminācijā viesus priecēja akrobātu šovs un garkāji, balonu palaišana debesīs, Turības himnas kopīga izpildīšana ar Jāni Stībeli un Aijas Vītoliņu, kā arī garda dzimšanas dienas kūka.

Uz Biznesa augstskolas Turība 20 gadu jubilejas svinībām bija ieradušies augstskolas darbinieki, mācībspēki, valsts amatpersonas, partneri un draugi. GALERIJA

Turība saka lielu paldies dzimšanas dienas pasākuma Turībai 20 veidotājiem – Chocolate Events radošajai komandai, pasākuma vadītājiem Jānim Romanovskim un Baibai Sipeniecei-Gavarei, kā arī māksliniekiem par augstskolas 20 gadu jubilejas veiksmīgu norisi.

Turības 20 gadu jubilejai izvēlētā diena sakrīt ar augstskolas dibināšanas datumu - 1993.gada 5. jūlijā Biznesa augstskola Turība tika reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā. Turība ir viena no pirmajām un lielākajām privātajām augstskolām Latvijā, kasšogad atzīmē savas pastāvēšanas divdesmitgadi.Biznesa augstskolā Turība ir mūsdienīgas mācību telpas, moderna bibliotēka, studentu pilsētiņa – viesnīca un sporta zāle. Augstskolai ir četras filiāles - Liepājā, Cēsīs, Talsos un Jēkabpilī. Turība ieguvusi starptautisku atpazīstamību - ārvalstu studentu skaits sasniedzis 7% no kopējā studējošo skaita augstskolā. Turība ir pirmā augstskola Baltijā un Skandināvijas valstīs, kas saņēmusi ANO Pasaules tūrisma organizācijas akreditāciju un starptautiski atzītu ekspertu novērtējumu - WTO TedQual sertifikātu.

 

08.07.2013

Nodarbību saraksts