Aktualitātes>Turības studenti rīko kampaņu „PAR SILTĀM ĶEPĀM!”

Turības studenti rīko kampaņu „PAR SILTĀM ĶEPĀM!” (5)

Šodien, 17. oktobrī, Vērmanes dārzā, plkst. 14.00 - 18.00 norisināsies sabiedrisko attiecību kampaņa „Par siltām ķepām!”. Kampaņas idejas autori ir Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultātes studenti - Monta Dubkēviča, Anna Jēkabsone un Sandis Pīlips.

Kampaņas mērķis ir pievērst cilvēku uzmanību viņu rīcības sekām, atstājot uz ielas bezpalīdzīgus mājdzīvniekus. Likt sajust to, kā ir būt pamestam uz ielas. Kampaņa noritēs sadarbībā ar dzīvnieku pansiju „Ulubele”, no kuras arī kampaņas norises brīdī klāt būs „Ulubeles” iemītnieki un pārstāvji.

Ikviens no šiem dzīvniekiem ir pelnījis mājas, siltumu un mīlestību. Jaunieši vēlas, lai šis vēstījums sasniedz ikvienu un rada izpratni par to, kā jūtas dzīvnieki, kuri ir bezatbildgi pamesti. Dzīvnieku patversmē dzīvo vairāk nekā 200 dzīvnieku, kuri ik dienu gaida jaunus un mīlošus saimniekus.

 Jauniešu aktivitātēm iespējams sekot līdzi sociālajos tīklos:

www.twitter.com/ParSiltamKepam un www.facebook.com/ParSiltamKepam

Ar kampaņas veidotājiem tās norises brīdī varēs tikties ikviens, kurš vēlēsies dalīties savās domās un emocijās, kā arī uzdot interesējošos jautājumus.

 

Informāciju sagatavoja:

Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultātes studente Monta Dubkēviča

17.10.2013

Nodarbību saraksts