Aktualitātes>Turības Tūrisma pētniecības centrs organizēs semināru tūrisma nozares uzņēmējiem un organizācijām

Turības Tūrisma pētniecības centrs organizēs semināru tūrisma nozares uzņēmējiem un organizācijām (1)

Ceturtdien, 9. maijā, plkst. 11.00 Biznesa augstskolas Turība Bibliotēkas Klusajā lasītavā notiks Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes Tūrisma pētniecības centra (TPC) organizēts seminārs „Tūrisma aktualitātes: mārketings un pētījumi”. Seminārs ir bezmaksas un to apmeklēt aicināti tūrisma organizāciju pārstāvji, uzņēmēji un citi interesenti!

Komentē semināra iniciatore, TPC vadītāja Dr.oec. Aija van der Steina: „Lai rastu arvien vairāk pārdomātu risinājumu tūrisma un viesmīlības nozares vienmērīgai attīstībai, būtiski radīt platformu, kur var analizēt nozares tendences, veikt lietišķos pētījumus un satikties esošie uzņēmēji un topošie speciālisti. Seminārs ir lieliska vieta diskusijai un pieredzes apmaiņai, tāpēc tajā gaidām tūrisma organizāciju pārstāvjus, uzņēmējus un citus interesentus, kuri varēs ne tikai iepazīties un novērtēt studentu veiktos lietišķos pētījumus, bet arī uzzināt par fakultātes lektoru veiktajiem pētījumiem un projektiem, kas noderēs uzņēmējdarbības vai tūrisma mārketinga aktivitāšu turpmākai īstenošanai!”

Pētījumu rezultāti tiks prezentēti gan stenda, gan mutisku referātu veidā. Plānots, ka plkst.11.00 notiks stenda referātu prezentēšana. Plkst. 13.00 sekos labāko studentu darbu apbalvošana, ņemot vērā semināra dalībnieku novērtētāko pētījumu balsojumu. Plkst.13.20 semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar starptautiskajiem pētījumu un izglītības projektiem - ES Leonardo da Vinči projektu „Turkish delights” – lauku tūrisma piedāvājuma pilnveidošanas iespējas, par ko stāstīs Turības lektore Brigita Puriņa, un starptautiskā pētniecības projekta „Kūrortu integrētas izpētes metodika un tūristu uztveres modeļa adaptēšana Baltijas valstu kūrortos” pieredzi un paredzamajiem rezultātiem, par ko informēs profesore un Dr.geogr. Maija Rozīte. Plkst. 13.45 ikviens varēs noklausīties informāciju par lietišķajiem pētījumiem un studiju procesu augstskolā. Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāne Agita Doniņa prezentēs studentu eksperimentu „Rīgas iedzīvotāju viesmīlība ārzemju viesu skatījumā”, profesore, Dr.geogr.   M.Rozite un Dr.oec. A. van der Steina stāstīs par Līgatnes tūrisma attīstības un mārketinga stratēģiju, savukārt doktora grāda pretendents un Turības lektors Ainārs Brencis atklās, kādi ir Latvijas pilsētu zīmolu rangi. Plkst. 14.25 sekos Dr.oec. A. van der Steinas lekcija „Efektīva mārketinga priekšnosacījumi  jaunajā tūrisma sezonā”. Semināra noslēgumā notiks diskusija neformālā gaisotnē.

Lūgums  apstiprināt savu dalību seminārā līdz 8. maijam pa tālruni 67619693 vai  rakstot uz e-pastu: tourism.research@turiba.lv.

07.05.2013

Nodarbību saraksts