Aktualitātes>Tūrisma un viesmīlības kursi reģionu uzņēmējiem un citiem interesentiem

Tūrisma un viesmīlības kursi reģionu uzņēmējiem un citiem interesentiem (0)

Lai sniegtu iespēju apgūt tūrisma un viesmīlības nozarē nepieciešamās zināšanas, Biznesa augstskolas Turība Talsu, Jēkabpils, Liepājas un Cēsu filiāles piedāvā Viesmīlības un tūrisma kursus uzņēmējiem un citiem interesentiem. Iegūtās zināšanas noderēs gan uzsākot biznesu tūrisma un viesmīlības jomā, gan arī attīstot un pilnveidojot jau esošo uzņēmumu.

Nodarbībās ikviens var gūt ieskatu pasaules tūrisma attīstības tendencēs un teorētiskas zināšanas, piemēram, viesnīcu dienesta darba organizācijā, lauku tūrismā, ēdināšanas organizācijā un servisā, komercdarbībā un pārtikas produktu prečzinībā un sanitārijā. Kursu dalībnieki saņems praktiskus padomus konkrēta uzņēmuma un dažādu situāciju un mainīgu apstākļu atrisināšanā. Pasniedzēji būs gan pieredzējuši un zinoši augstskolu docētāji, gan dažādu nozaru praktiķi no Rīgas un citu Latvijas reģionu uzņēmumiem un organizācijām.

Kursi plānoti nepilnus trīs mēnešus (divus  vakarus nedēļā). Divas sestdienas, kas tiks atvēlētas praktiskām nodarbībām viesu namos, būs iespēja konkrētos apstākļos pārliecināties, kas no teorētiskās nodarbībās apgūtā strādā un kas - ne.

Papildu informāciju iespējams iegūt, sazinoties ar augstskolas filiāļu vadītājām.

16.08.2013

Nodarbību saraksts