Aktualitātes>Turpinās pieteikšanās dalībai Turības basketbola komandā!

Turpinās pieteikšanās dalībai Turības basketbola komandā! (2)

Basketbola kluba "BA Turība" basketbolisti treneru Arņa Vecvagara, Raimonda Feldmaņa un Raivja Aršauska vadībā turpina pēcsezonas rehabilitācijas treniņus gan baseinā, gan pludmalē, gan Babītes mežā, gan "Raivja Aršauska veselības centrā".

Atgādinām, ka klubs līdz 31.maijam katru otrdienu un ceturtdienu plkst. 18.00 piedāvā basketbola treniņus sporta skolu vecāko grupu audzēkņiem, absolventiem, kā arī citiem interesentiem (iesūtot savu basketbolista CV pa e-pastu janis.vecrinks@turiba.lv).

Praktisko nodarbību programmā notiek treniņi kluba treniņu bāzē Rīgā, Graudu ielā 68, Latvijas vīriešu izlases trenera Arņa Vecvagara un Latvijas U-20 trenera Raimonda Feldmaņa vadībā, iepazīšanās ar kluba sadarbības partneru "Raivja Aršauska veselības centrs" un sporta un fitnesa centrs "Mevigym" darbību, kā arī ar augstskolas piedāvātajām studiju programmām.

Nākamajā sezonā klubs gatavojas startēt ne tikai LBL, bet kā pieckārtējie Studentu basketbola līgas uzvarētāji arī VTB Starptautiskajā studentu basketbola līgā, kur nākamajā sezonā uzaicinātas cīnīties 8 valstu augstskolu komandas.

Jautājumus var sūtīt kluba direktoram Jānim Vecrinkam, rakstot uz e-pastu janis.vecrinks@turiba.lv vai zvanot pa tālr. 29220913.

22.05.2013

Nodarbību saraksts