Aktualitātes>Uzņemšana Biznesa augstskolā Turība notiek līdz 31. augustam

Uzņemšana Biznesa augstskolā Turība notiek līdz 31. augustam (0)

Kā katru gadu, Biznesa augstskolā Turība uzņemšana notiek līdz pat 31. augustam. Kā skaidro Studiju informācijas centra vadītāja Iluta Ernstsone, „Turības priekšrocība ir iespēja reflektantus, kuri vidējo izglītību ieguvuši šogad un vēl tikai gatavojas pieteikties studijām, uzņemt līdz pat vasaras beigām. Tie studēt gribētāji, kuri vēlas iestāties koledžas, maģistra un doktora studiju programmās, var pieteikties arī pēc 31. augusta”.

VISS PAR IESTĀŠANOS

„Līdzīgi kā pērnvasar, šogad populārākās studiju programmas ir bakalaura studiju programmas Uzņēmējdarbības vadība un Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība, savukārt maģistrantūras programmās populārākās ir programmas Tiesību zinātnes, Uzņēmējdarbības vadība un Tūrisma stratēģiskā vadība. Arī Starptautiskās komunikācijas vadība, Sabiedriskās attiecības un Lietišķo un rekreatīvo pasākumu vadība saglabā popularitāti. Pieteikumu skaits rāda, ka arī jaunā bakalaura programma Žurnālistika un mediji būs pieprasīta jauno studentu vidū. Doktora programmā Komunikācijas vadība šogad pieteikumu skaits vairakkārt pārsniedzis iepriekšējo gadu pieprasījumu,” stāsta Studiju informācijas centra vadītāja.

Kopumā palielinās ārvalstu studentu skaits. Tas atspoguļojas arī studiju programmu apguvē un īstenošanā, jo studenti studē īstā starpkultūru vidē un var iepazīt nozares īpatnības vienā vai otrā valstī, norāda I. Ernstsone.

Atgādinām, ka reflektanti, kuri vidējo izglītību ieguvuši 2014. gadā, studijām var pieteikties no šī gada 1. jūlija līdz 31. augustam. Pēc 10. augusta pamatstudiju programmās, pēc 31. augusta filiālēs, maģistrantūras un doktorantūras programmās var pieteikties studijām par papildu samaksu EUR 28.

Biznesa augstskolas Turība studenti, piesakoties studijām 1. studiju gadā, var izmantot 35  budžeta vietas un 82 stipendijas. Iespējamas arī 12 dažāda veida studiju maksas atlaides. Šogad piesakoties studijām un noslēdzot studiju līgumu reizē ar draugu, abi reflektanti saņem 15% studiju maksas atlaidi ‘’Studē ar draugu’’ studiju periodam, kamēr draugi studēs secīgi un sekmīgi un izpildīs līgumā noteiktos nosacījumus.

Atlaides katru gadu saņem aptuveni trešdaļa studentu.

Biznesa augstskola Turība visas bakalaura, maģistra un doktora studiju programmas piedāvā apgūt angļu valodā,  līdz ar to katru gadu pieaug arī ārvalstu studentu skaits.

Saskaņā ar Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un karjeras portāla Prakse.lv veikto aptauju, Turība darba devēju vērtējumā ierindojas trīs ieteiktāko augstākās izglītības iestāžu vidū. Arī augstskolas īstenotās studiju programmas ierindojas darba devēju augstāk vērtēto vidū. Jauno speciālistu panākumus karjerā apstiprina arī nodarbinātības rādītāji valstī – Turības absolventu vidū ir mazākais bezdarbnieku skaits salīdzinājumā ar citām lielākajām Latvijas augstskolām.

Interesentus Biznesa augstskolā Turība vēl gaidīs Atvērto durvju dienās trešdien, 23. jūlijā, plkst. 18.00 un sestdien, 2. augustā, plkst. 12.00. Tiem, kuri vēlas studēt maģistratūrā, pēdējā Atvērto durvju diena vēl notiks 5. augustā plkst. 19.00.

###GALLERY-HOLDER###

22.08.2014

Nodarbību saraksts