Aktualitātes>Veiksmīgi aizvadīti semināri par uzņēmējdarbības būtību un inovācijas atbalsta iespējām

Veiksmīgi aizvadīti semināri par uzņēmējdarbības būtību un inovācijas atbalsta iespējām (0)

Veiksmīgi noslēgušies Biznesa augstskolas Turība organizētie 24 semināri par uzņēmējdarbības būtību un inovācijas atbalsta iespējām. Kopā Latvijā seminārā dalību ņēma 630 dalībnieku, to vidū bija vidējās (10.-12.klase) izglītības iestāžu izglītojamie, mācībspēki un pašvaldību darbinieki no visiem Latvijas plānošanas reģioniem.

Semināru laikā dalībnieki guva izglītojošu informācijupar tādām tēmām kāradošuma jēdziens un izpratne;radošās biznesa attīstības metodes un to labās prakses piemēri;komunikācijas un lēmumu pieņemšanas metodes;prezentēšanas prasmes;biznesa plāna izstrāde;biznesa atbalsta iespējas un citi temati, kas saistīti ar dalībnieku prasmju pilnveidošanu. Teorētiskās zināšanas jaunieši, mācībspēki un pašvaldību darbinieki varēja pārbaudīt arī dzīvē, veicot dažādus praktiskos darbus.

Komentē projekta vadītāja un Biznesa augstskolas Turība lektore, programmu direktore Iveta Liniņa: ”Esam patiesi gandarīti par iespēju sniegt papildu zināšanas tiem, kuriem tās nepieciešamas. Lielākā daļa semināru dalībnieku ar augstāko atzīmi novērtējuši seminārā piedāvātās tēmas un iegūto zināšanu noderīgumu, kas nozīmē, ka šādi semināri visos Latvijas plānošanas reģionos tiek uzlūkoti kā reāla pievienotā vērtība personības turpmākai izaugsmei!”

Semināri tika organizēti, pateicoties Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Eiropas Savienības Strukturālo fondu atbalstam Valsts atbalsta programmas „Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai” ietvaros, projekta identifikācijas numurs 2DP/2.3.1.2.0/09IPIAA/002.  

05.11.2013

Nodarbību saraksts