Aktualitātes>Vēl tikai 2 dienas studenti var pieteikties dalībai DEMOLA rudens projektos

Vēl tikai 2 dienas studenti var pieteikties dalībai DEMOLA rudens projektos (0)

Līdz 30. septembrim izsludināta pieteikšanās augstākās izglītības iestāžu studentiem inovāciju platformas Demola Latvia rudens semestrim, kura laikā dalībniekiem būs iespēja iegūt inovāciju projektu pieredzi, kā arī iespēju strādāt ar reāliem biznesa projektiem.

Rudens semestrī, kas ilgs no 2014. gada 9. oktobra līdz 2015. gada 29. janvārim, studentu komandas strādās ar sešiem dažādiem projektiem, ko Demolai piedāvāja gan atpazīstami Latvijas ražošanas un IT uzņēmumi, gan entuziastiski start-up.

Projektos aicināti pieteikties jebkura līmeņa biznesa un vadības, IT, mākslas, komunikācijas, inženierzinātņu un citu virzienu studenti. Semestra laikā komandām ir plānots gan individuāls un komandas darbs (vidēji 2-3 stundas nedēļā), gan kopīgi semināri un ideju aizstāvēšana.

Vēl tikai 2 dienas studenti var pieteikties dalībai DEMOLA rudens projektos līdz 30. septembrim - Latvijas augstskolu studenti var pieteikties dalībai rudens sezonā, reģistrējoties un piesakoties latvia.demola.net. Rudens sezonā studentiem projektus piedāvā Lattelecom BPO(1188 mobilās lietotnes nākotnes perspektīvas), Prometal Group (sēklu diedzēšanas iekārtas izstrāde), Z/s Ķelmēni (maizes ceptuves procesu monitorēšanas sistēmas izveide), Wilde Transport/Wilde Logistics (jaunu transporta un loģistikas produktu izveide), Travel Out There (jauna produkta izveide – ceļojums komandas saliedēšanai) un Ozols grupa (efektīvas klientu atbalsta sistēmas izveidošana).

Daudziem dalībniekiem DEMOLA projekts ir pirmā iespēja iepazīties ar reālām biznesa problēmām, dažiem – kārtējais izaicinājums un savu spēju apliecinājums, bet vēl citiem – iespēja pārliecināties par savām spējām un pamudinājums uzsākt pašam savu biznesu.

Latvijā DEMOLA šogad jau ir aizvadījusi savu pirmo sezonu, pavasarī to noslēdzot ar septiņiem studentu grupu izstrādātiem projektiem. Kopumā projektā piedalījās 30 studentu, un rezultātā trīs uzņēmumi iegādājās licenci rezultātu izmantošanai, piecas komandas apņēmušās turpināt strādāt ar savām idejām jau ārpus DEMOLA projekta, un četriem studentiem ir piedāvāts darbs pie projekta partnera.

Demola Network ir starptautiska augstākās izglītības iestāžu, studentu un uzņēmēju sadarbības platforma, kas veicina studentu radošu spēju attīstību un inovāciju lomu tautsaimniecībā kopumā. Strādājot ar Demola projektiem, studenti iegūst unikālu praktisku pieredzi, iemaņas un biznesa kontaktus, kā arī iespēju pēc projekta beigām komercializēt izstrādātās idejas. Savukārt uzņēmēju ieguvums ir iespēja iegūt jaunus, radošus risinājumus, kā arī veicināt izpēti un darba attīstību.

Sīkāka informācija par Demola Latvia atrodama platformas mājas lapā www.demola.lv, FB: Demola.Latvia vai rakstot uz e-pastu: demola@demola.lv

29.09.2014

Nodarbību saraksts