Aktualitātes>Vēl var piedalīties LG Electronics Latvia izsludinātajā konkursā!

Vēl var piedalīties LG Electronics Latvia izsludinātajā konkursā! (0)

Lai atbalstītu izglītību komunikācijas nozarē, Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar LG Electronics Latvia izsludina komunikācijas plānu konkursu Sabiedrisko attiecību fakultātes studentiem un Teikas vidusskolas skolēniem. Konkursa mērķis ir radīt studentos un skolēnos interesi par jaunākajām tehnoloģijām komunikācijā un to popularizēšanu sabiedrībā, motivēt studentus un skolēnus sagatavot reālus komunikācijas plānus LG Pocket Photo produktam.

 

Konkursā var piedalīties ikviens Turības Sabiedrisko attiecību fakultātes students un augstskolas sadarbības partnera Teikas vidusskolas skolēns!

 

Konkursa pirmo trīs vietu ieguvēji saņems balvas:

1. vieta – LG Optimus F5 (modeļa kods: LGP875 – Ls 175 vērtībā);

2. vieta – LG Mobilais tālrunis Optimus L5 II (modeļa kods: LGE460 – Ls 150 vērtībā).

3. vieta – LG Mobilais tālrunis Optimus L3 II (modeļa kods: LGE430 – Ls 70 vērtībā)

 

Konkursam var pieteikties, nosūtot savu komunikācijas plānu uz e-pasta adresi: arta.lake@turiba.lv ar norādi „LG Pocket Photo Komunikācijas plānu konkursam”.

 

Pieteikumu iesniegšanas (plānu iesūtīšanas) termiņš ir 2013. gada 30. oktobris.

 

Sīkāk par dalības nosacījumiem var uzzināt NOLIKUMĀ un LG Electronics Latvia organizētā informatīvā lekcijā, kas notiks pirmdien, 14. oktobrī, plkst.16.00 Turības Biznesa inkubatorā. Lekciju vadīs LG Electronics Latvia HE produktu mārketinga vadītājs Ansis Mazais.

 

 

23.10.2013

Nodarbību saraksts