Aktualitātes>VIDEO: Studente Ilze Gasiņa stāsta par studijām pasākumu organizēšanas programmā Turībā

VIDEO: Studente Ilze Gasiņa stāsta par studijām pasākumu organizēšanas programmā Turībā (8)

Studējot pasākumu vadību, apgūsi prasmes plānot, organizēt, veidot lietišķos pasākumus – gan pasaules mēroga kongresus, gan nelielas konferences. Apgūsi veselību veicinošo un SPA pasākumu pārvaldību, lietišķo etiķeti, ētiku, psiholoģija un līderību, izdzīvošanas prasmes brīvā dabā. Apgūsi prasmes veidot komunikāciju ar medijiem, kas ir svarīgi, kontaktējoties ar žurnālistiem.

Uzzini vairāk par profesionālā bakalaura studiju programmu Lietišķo un rekreatīvo pasākumu vadība (pasākumu organizēšana)

31.07.2014

Komentāri

Gel-Quick 33 soldes France

12.02.2015. 05:56
Hello, yes brother there are obviously multiple blogging web sites Biznesa augstskola Turība , except I suggest you to use Google free of charge blogging services. Gel-Quick 33 soldes France http://1000usi.ch/boutique/gel-quick-33-c-45.html

バーバリー ブラックレーベル コート

18.01.2015. 02:01
こんにちは 同僚、良い 記事と実際にはこれらによって楽しん} Biznesa augstskola Turība 、私は本当にこの場所ではここで{コメントした。 バーバリー ブラックレーベル コート http://www.yoikk.gov.tr/dosya/burberrycoat.html

Ugg Bailey Bow

17.12.2014. 19:29
If you wish for to take a great deal from this Biznesa augstskola Turība then you have to apply such techniques to your won website. Ugg Bailey Bow http://www.astrologytoyou.com/EN/UggBaileyBow/

Christmas 2014 Ugg Laela Sneakers sale On Sale

12.12.2014. 21:15
Biznesa augstskola Turība Christmas 2014 Ugg Laela Sneakers sale On Sale http://msmacrt.com/cheapuggboots/ugg-laela-sneakers-sale-c-41.html 2014 Nouvelle Collection Noël Femme UGG Nightfall Noël Prix Plancher http://apcamm.org/uggpascher/femme-ugg-nightfall-c-21.html Toms Womens Octopus Canvas shoes Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-toms-womens-octopus-canvas-shoes-c-782.html Christmas 2014 Nike Men Air force 1 Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-men-air-force-1--c-96.html Sac à Main Longchamp Pliage Tour Eiffel France http://studsjfc.com/sacspaschers/sac-à-main-longchamp-pliage-tour-eiffel-c-44.html 100% authentique 2014 Noël Air Jordan Phase http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/air-jordan-phase-c-227.html cheap Dr Dre Beats Studio Diamond http://harisafafihijab.com/monsterbeats/dr-dre-beats-studio-diamond-c-20.html Christmas 2014 Nike Women Shox R4 On Sale http://cakenj.com/2014nike/nike-women-shox-r4-c-146.html

Jordan Flight 23 RST Low soldes

10.11.2014. 20:38
This webpage Biznesa augstskola Turība is containing a fastidious stuff of comical YouTube videos, I liked it a lot. Jordan Flight 23 RST Low soldes http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/jordan-flight-23-rst-low-c-400.html

cheap Canada Goose Snow Mantra Homme

05.11.2014. 02:59
These are in fact awesome YouTube video tutorials, its my good luck to pay a visit this web page Biznesa augstskola Turība and finding these cool YouTube movies. cheap Canada Goose Snow Mantra Homme http://oddtale.com/thenorthface/canada-goose-snow-mantra-homme-c-14.html

Nike Free Haven 3.0 V4

28.10.2014. 10:20
If some one wishes expert view on the topic of blogging and site-building afterward i propose him/her to go to see this weblog Biznesa augstskola Turība , Keep up the good job. Nike Free Haven 3.0 V4 http://ank-service.ch/nikefreerun/nike-free-haven-3.0-v4-c-10.html

Ugg Butte Boot 2014

27.10.2014. 21:42
I and my mates watch the football game clips at YouTube for all time, since they have in pleasant quality Biznesa augstskola Turība . Ugg Butte Boot 2014 http://freuddental.com/ugg/ugg-butte-boot-2014-c-52.html

Nodarbību saraksts