Aktualitātes>Vieslekcija „Darba spēka nodokļu reforma Latvijā LTRK skatījumā” - 27.martā

Vieslekcija „Darba spēka nodokļu reforma Latvijā LTRK skatījumā” - 27.martā (0)

Trešdien, 27. martā, no plkst. 16.00 līdz 17.30 Biznesa augstskolas Turība C213. auditorijā norisināsies vieslekcija „Darba spēku nodokļu reforma Latvijā LTRK skatījumā”. Vieslekciju vadīs Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras viceprezidente Lienīte Caune un tajā tiks izvirzīti priekšlikumi nodokļu sistēmas optimizēšanai Latvijā.

Vieslekcija ir bezmaksas. Vieslekciju apmeklēt aicinām studentus, augstskolas mācībspēkus, absolventus un citus interesentus!

Lienīte Caune: SIA „CBB Konsultāciju birojs” valdes locekle, ar 19 gadu darba pieredzi grāmatvedībā. Kopš 2009. gada darbojas kā valdes locekle Latvijas Grāmatvedības ārpakalpojumu  asociācijā, kopš 2012. gada - Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras viceprezidente.

Vieslekciju būs iespējams skatīties online www.turiba.lv.

Pieteikšanās aizpildot pieteikuma anketu.

Jautājumu gadījumā sazināties ar Biznesa augstskolas Turība izglītības projektu vadītāju Rūtu Kārkli, rakstot uz e-pastu: ruta.karkle@turiba.lv.

Plašāka informācija par visām aktuālajām Biznesa augstskolas Turība piedāvātajām vieslekcijām un diskusijām atrodama www.turiba.lv sadaļā Dzīve augstskolā.

19.03.2013

Nodarbību saraksts