Aktualitātes>Vies-profesors Lovs Sjevs Thiams: Lai gūtu panākumus darbā un biznesā, nozīmīgs personības zīmols

Vies-profesors Lovs Sjevs Thiams: Lai gūtu panākumus darbā un biznesā, nozīmīgs personības zīmols (0)

Oktobra nogalē Biznesa augstskolā Turība viesojās vies-profesors,  Latvijas goda konsula Singapūrā padomnieks un Globālā Vadības foruma priekšsēdētājs Lovs Sjevs Thiams (Low Siew Thiam) no Singapūras un pasniedza lekciju kursu „Brand U” augstskolas Uzņēmējdarbības vadības fakultātes Praktisko studiju studentiem. Lekciju kursā galvenā uzmanība tika veltīta jautājumiem par cilvēka personības zīmola nozīmīgumu karjeras turpmākā attīstībā.

Aizvadīto lekciju kursu komentē vies-profesors un Latvijas goda konsula Singapūrā padomnieks Lovs Sjevs Thiams: „Ikvienam ir nepieciešams savs personības zīmols neatkarīgi no tā, vai plāno būt uzņēmējs vai vēlas iegūt darbu pēc augstskolas absolvēšanas. Kā personības zīmols darbojas ikviena cilvēka un uzņēmuma labā? Cik būtiski savā profesionālajā karjerā attīstīt personības zīmolu? Šie un citi jautājumi bija tie, kuriem kursā pievērsām uzmanību. Lai topošajos uzņēmējos attīstītu viņu personības zīmolu, mācību procesā tika organizētas darba grupas un diskusijas, aplūkoti video piemēri, kā arī veiktas gadījuma analīzes.”

Kā stāsta viesprofesors, šis praktiskais kurss ir balstīts uz mārketinga teoriju un reālu pētījumu rezultātiem mūsdienās, kā arī neirozinātni, tādējādi pierādot apgalvojumu par „Brand U” vērtību reālajā dzīvē. „Iegūtās zināšanas topošajiem uzņēmējiem dos pārliecību izstrādāt biznesa plānus, kas atspoguļo viņu personību un tādējādi uzlabos viņu izredzes uz panākumiem,” pārliecināts ir Lovs Sjevs Thiams.

Biznesa augstskolas Turība Attīstības padomes priekšsēdētāja vietnieks Viesturs Bulāns: ”Šīs lekcijas tika organizētas ar mērķi jauniešiem parādīt, cik svarīgi ir veidot sevi kā personību. Mūsdienās, kad konkurence gan darba tirgū, gan uzņēmējdarbībā ir samilzusi, ir svarīgi prast sevi padarīt pamanāmu, atpazīstamu un atšķirīgu no citiem tā, lai 30 sekundēs spēj citiem skaidri pateikt, kas Tu esi un ko Tu kā profesionālis vari dot savam darba devējam un sabiedrībai kopumā. Esmu ļoti priecīgs, ka šāda augsta līmeņa eksperts ir gatavs nodot zināšanas un dalīties pieredzē ar topošajiem uzņēmējiem Latvijā. Tagad studenti zina, kā veidot sava zīmola uzstādījumu (brand statement) un kā sevi pasniegt citiem īsi, saprotami un precīzi.”

Kā stāsta Praktisko studiju 1. kursa students un lekciju kursa dalībnieks Roberts Krieķis, lekciju kursu "Brand U" vajadzētu ieviest kā obligāto priekšmetu. „Jauniem studentiem, kuri ir tikko no skolas sola nākuši, šāds kurss var atvērt jaunu skatījumu uz biznesu. Kurss pats par sevi bija interesants un izglītojošs. Liela atzinība augstskolai par pieredzes bagātu vies-profesoru piesaistīšanu no citas valsts!”

Lovs Sjevs Thiams darbojas kā uzņēmējdarbības konsultants Singapūrā, specializējies stratēģijas izstrādes konsultāciju un vadības apmācību sniegšanā uzņēmumiem. Viņš ir savas ģimenes uzņēmuma Homestead Pte Ltd valdes priekšsēdētājs un ieņem amatus arī citu uzņēmumu valdēs, t.sk., ir šveiciešiem piederoša uzņēmuma Baur Asia Pte Ltd, kas darbojas visā Dienvidaustrumāzijā, valdes loceklis. Kā biznesa pasniedzējs darbojies prestižās augstākās izglītības iestādēs visā pasaulē, piemēram, The Business School for the World, ESSEC Business School, University of Bradford, Asian Institute of Technology.

07.11.2013

Nodarbību saraksts