Aktualitātes>Zīmolmaiņa Turībā

Zīmolmaiņa Turībā (22)

Turības 20 gadu jubileja tiek pieteikta ar Biznesa inkubatora atklāšanu un jaunu zīmolu.

Ar lepnumu un prieku paziņojam, ka šajā gadā atzīmējam Biznesa augstskolas Turība divdesmit gadu jubileju. Par godu šim svinīgajam notikumam esam sarūpējuši vairākas dāvanas!

Šodien preses konferencē plašākai auditorijai atklājam paplašināto un modernizēto Biznesa inkubatoru, kur jau kādu laiku biznesa idejas iedzīvina topošie uzņēmēji, un paziņojam par augstskolas jauno zīmola dizainu, kas tagad ir mūsdienīgāks un pievilcīgāks. Pasākumam, kas notiks Biznesa inkubatorā, būs iespējams sekot līdz online plkst. 14.37 - 15.45.

Jauna mājaslapa
Piesakot Turības 20 gadu jubilejai pirmās sarūpētās dāvanas, klajā esam nākuši arī ar jaunu mājaslapu! Jaunā mājaslapa tagad ir vizuāli pievilcīgāka un ērtāk lietojama. Šobrīd vēl darbojamies, lai lapā būtu atrodama visa Tev nepieciešamā informācija.

Biznesa inkubators
Ar Swedbank atbalstu šogad studentiem pieejams paplašināts un modernizēts Biznesa inkubators. Tajā iespējams saņemt palīdzību uzņēmuma dibināšanas dokumentu sagatavošanā; reģistrēt juridisko adresi un saņemt korespondenci; lietot biroja darba vajadzībām aprīkotu darba vietu un biroja tehniku; skanēt, kopēt, drukāt, sūtīt un saņemt faksus bez maksas; izmantot sanāksmju telpu un pārrunu telpas; glabāt dokumentus atsevišķā slēdzamā nodalījumā metāla skapī; organizēt un piedalīties radošos biznesa attīstības pasākumos; komunicēt un sadarboties ar citiem biznesa uzsācējiem; apmeklēt tematiskos pasākumus, piedalīties biznesa atbalsta programmās; izmantot piedāvātās atpūtas un izklaides iespējas.

Jauns logo
Ar jauno logo vēlamies  parādīt, ka mēs ejam līdzi laikam un attīstāmies. Jaunā logo centrālais varonis ir nevis pats zīmols, bet mūsu students - Tu. Mūsdienās biznesā nozīme ir nevis tajā, cik daudz naudas Tev pieder un pat ne tajā, cik skolu Tu esi pabeidzis. Svarīgi ir būt personībai, kura prot pielietot savas zināšanas un iedvesmot uz to arī citus. Mums ir svarīgi, lai mūsu studenti justos mums piederīgi un viņu izvēle saskanētu ar to, ko piedāvājam.

Jāatzīmē, ka šie nav vienīgie paredzētie jaunumi Turības dzīvē. Arī turpmāk informēsim par augstskolas divdesmit gadu jubilejai veltītiem pasākumiem.

 

 

20.02.2013

Nodarbību saraksts