Uzņēmējiem un Zinātnei>Pētniecība>Projekti>Dalība starptautiskās izstādēs

Dalība starptautiskās izstādēs


Turība ar LIAA atbalstu 2013.gadā devās uz izglītības izstādēm Armēnijā, Baltkrievijā, Uzbekistānā, Gruzijā, Indijā un Šrilankā 

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra 2013.gadā līdzfinansēja Biznesa augstskolas Turība dalību izglītības izstādēs ārvalstīs. Turība starptautiskajā izglītības tirgū piedāvā programmas angļu valodā jau astoto gadu. Ārvalstu studentu piesaiste un starptautiskas vides veidošana augstskolā arī šajā gadā ir viens no augstskolas mērķiem.

2012.gada rudenī un 2013.gada pavasarī Biznesa augstskola Turība, lai veicinātu izglītības eksportu ārvalstīs, projekta ietvaros apmeklēja starptautisko izglītības izstādi Armēnijā Erevānā (2012.gada 14.-16.novembris), izglītības izstādi Minskā, Baltkrievijā (2013.gada 21.-23.februāris), izstādi Indijā, Deli (2012.gada 15.-16.decembris), izstādi Education and Career Taškentā, Uzbekistānā (2013.gada 19.-21.februāris), kā arī izglītības izstādes Gruzijā Tbilisi (2013.gada 15.-16.februāris) un Kolombo, Šrilankā (2013.gada 18.-20.janvāris).

Izstādēs sniedzām informāciju jauniešiem par studiju iespējām Latvijā, Turībā, piedāvājot pamatā bakalaura un maģistra studiju programmas studijām angļu valodā.
Programmas angļu valodā tiek piedāvātas jau astoto gadu un tajās esam uzņēmuši studentus no Baltkrievijas, Uzbekistānas, Krievijas, Ķīnas, Indijas, Šrilankas, Gruzijas, Azerbaidžānas, Vācijas, Polijas, Turcijas un citām valstīm.

Biznesa augstskola Turība 2013.gada 17.janvārī ir noslēgusi līgumu Nr.L-ĀTA-13-1268 ar v/a Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta „Biznesa Augstskolas Turība dalība izglītības izstādēs” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

 

Turības  pārstāvis ar LIAA atbalstu piedalījās vizītē Apvienotajos Arābu Emirātos

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) šogad līdzfinansēja Biznesa augstskolas Turība pārstāvja A.Rostovska dalību vizītē uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem, kas norisinājās no 10. līdz 18.martam ar mērķi veidot sadarbību ar augstākās izglītības iestādēm.

Biznesa augstskola Turība starptautiskajā izglītības tirgū piedāvā programmas angļu valodā četrās fakultātēs – Starptautiskā tūrisma, Uzņēmējdarbības vadības, Juridiskajā un Sabiedrisko attiecību fakultātēs. Ārvalstu studentiem piedāvājam gan bakalaura, gan maģistra, gan doktora līmeņa studiju programmas. Viens no Turības mērķiem ir jaunu sadarbību veidošana ar augstākās izglītības iestādēm, uzņēmumiem, prakses vietu īstenotājiem un pārstāvjiem ārpus Eiropas Savienības, īpaši Āzijā un Austrumos.

Lai veicinātu izglītības eksportu ārvalstīs, kā arī veidotu jaunas sadarbības iespējas ar uzņēmumiem un augstākās izglītības iestādēm, šogad augstskola piedalījās Latvijas uzņēmēju delegācijas sastāvā LR Ministru prezidenta oficiālajā vizītē uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem.

Vizītes laikā, no 2012. gada 10. līdz 18.martam, Biznesa augstskolas Turība Attīstības padomes priekšsēdētājs un Komercdarbības katedras docents Aigars Rostovskis tikās ar augstākās izglītības iestādēm un uzņēmumiem, lai dibinātu kontaktus turpmākai sadarbībai gan studentu piesaistes, gan zinātnes un izglītības apmaiņas jomās.

Biznesa augstskola Turība 2012.gada 9.augustā ir noslēgusi līgumu Nr.ĀTA/2.3.1.1.1/12//39/041 ar v/a Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta „Biznesa augstskolas Turība dalība vizītē uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

 

Biznesa augstskola Turība ar LIAA atbalstu 2012.gada pavasarī dosies uz izglītības izstādēm Baltkrievijā, Uzbekistānā, Ukrainā un Gruzijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra 2012.gadā līdzfinansē Biznesa augstskolas Turība dalību izglītības izstādēs ārvalstīs. Turība starptautiskajā izglītības tirgū piedāvā programmas angļu valodā jau astoto gadu. Ārvalstu studentu piesaiste un starptautiskas vides veidošana augstskolā arī šogad ir viens no augstskolas mērķiem.

Šobrīd Biznesa augstskola Turība , lai veicinātu izglītības eksportu ārvalstīs, plāno projekta ietvaros apmeklēt starptautisko izglītības izstādi Education and Career Uzbekistānā, kas norisināsies Taškentā no 2012.gada 21. līdz 23.februārim, Izglītības iestādi Baltkrievijā, Minskā, kas norisināsies no 2012.gada 24. līdz 26.februārim, Izglītības izstādi Ukrainā, kas norisināsies no 29.-31.martam, un izglītības izstādi Gruzijā, Tbilisi no 2012.gada 23. līdz 26.februārim. Izstādēs informēsim jauniešus par studiju iespējām Latvijā, Turībā , piedāvājot pamatā bakalaura un maģistra studiju programmas studijām angļu valodā.
Programmas angļu valodā tiek piedāvātas jau astoto gadu un tajās esam uzņēmuši studentus no Baltkrievijas, Krievijas, Ķīnas, Gruzijas, Uzbekistānas, Azerbaidžānas, Vācijas, Polijas, Turcijas un citām valstīm.

Biznesa augstskola Turība 2012.gada martā ir noslēgusi līgumu Nr.ĀTA/2.3.1.1.1/11.34/006 ar v/a Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta „BA Turība dalība izglītības izstādēs” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

 

Biznesa augstskola Turība ar LIAA atbalstu dosies uz izglītības izstādēm Baltkrievijā, Uzbekistānā un Ēģiptē

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra šogad līdzfinansē Biznesa augstskolas Turība dalību izglītības izstādēs ārvalstīs. Turība starptautiskajā izglītības tirgū piedāvā programmas angļu valodā jau septīto gadu. Ārvalstu studentu piesaiste un starptautiskas vides veidošana augstskolā arī šogad ir viens no augstskolas mērķiem.

Šobrīd Biznesa augstskola Turība, lai veicinātu izglītības eksportu ārvalstīs, plāno projekta ietvaros apmeklēt starptautisko izglītības izstādi Education and Career Uzbekistānā, kas norisināsies Taškentā no 2011.gada 22. līdz 24.februārim, Izglītības iestādi Baltkrievijā, Minskā, kas norisināsies no 2011.gada 24. līdz 26.februārim un izglītības izstādi Ēģiptē, Kairā no 2011.gada 16. līdz 17.aprīlim. Izstādēs informēsim jauniešus par studiju iespējām Latvijā, Turībā, piedāvājot pamatā bakalaura un maģistra studiju programmas studijām angļu valodā.
Programmas angļu valodā tiek piedāvātas jau septīto gadu un tajās esam uzņēmuši studentus no Baltkrievijas, Krievijas, Ķīnas, Gruzijas, Azerbaidžānas, Vācijas, Polijas, Turcijas un citām valstīm.

Biznesa augstskola Turība 2011.gada 11.februārī ir noslēgusi līgumu Nr.L-ĀTA-11-0538 ar v/a Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta „BA Turība dalība izglītības izstādēs Baltkrievijā, Uzbekistānā un Ēģiptē” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.