Studijas>Fakultātes>Juridiskā fakultāte

Par fakultātiJuridiskā fakultāte īsteno starptautiski atzītas, konkurētspējīgas un tirgus prasībām atbilstošas studiju programmas, piedāvājot studentiem izglītību, kas sniedz pamatu turpmākajiem pētījumiem un akadēmiskajai karjerai, kā arī praktiskās iemaņas, kas ļauj attīstīt savu biznesu un sniegt juridiskos pakalpojumus.

 

 

Juridiskā fakultāte lepojas ar augstskolas telpās izveidotu mācību tiesu zāli, kurā norisinās tiesas procesa izspēles gan administratīvajās tiesībās, gan krimināltiesības, gan civiltiesībās. Fakultātes studenti var iejusties tiesneša, prokurora un advokāta lomā, gūstot pirmo praktisko pieredzi izvēlētajā profesijā.

 

 

Dinamisks studiju process ar unikālām nodarbībām (tuvcīņa, auto vadīšana ekstrēmos apstākļos, šaujamieroča pielietošana), kurā iesaistīti nozares vadošie uzņēmumi un sabiedriskās  organizācijas (piemēram, Latvijas Drošības biznesa asociācija, Koblenz drošība, Grifs AG, G4S u.c.). Absolvējot programmu, tiek iegūts profesionālā bakalaura grāds organizācijas drošībā un drošības dienesta vadītāja kvalifikācija.

 

 

Biznesa augstskola Turība ierindojusies darba devēju ieteiktāko augstskolu TOP3, liecina Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un karjeras portāla Prakse.lv veidotais tops. Ciešā sadarbība ar darba devējiem un tas, ka ņemam vērā darba tirgus tendences, ik gadu mums palīdz ierindoties darba devēju atzītāko augstskolu topa augšgalā. 

 

 

Biznesa augstskolas Turība Juridiskā fakultāte īsteno gan 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmas, gan arī bakalaura, maģistra un doktora līmeņa studiju programmas. Iepazīsties ar studiju programmu piedāvājumu un izvēlies sev piemērotāko. Studē lielākajā privātajā augstskolā Baltijā!

  

Mācību telpa - Tiesas zāle

Studiju programma - Organizācijas drošība


 

 

  

###TAB-HOLDER###


  

Lai ietaupītu savu laiku, pirms dodies uz augstskolu iesniegt dokumentus un slēgt studiju līgumu, aizpildi elektronisko reģistrācijas anketu.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar fakultāti, zvanot pa tālr. 67606105 vai rakstot uz e-pastu jf@turiba.lv

Nodarbību saraksts