- Uzņemšana
- Studentiem
- Augstskola
- Fakultātes
- Filiāles
- Zinātne
- Kontakti
- Uzņemšana
- Studentiem
- Augstskola
- Fakultātes
- Filiāles
- Zinātne
- Kontakti
Jaunumi
Ārvalstu eksperti atzinīgi novērtē DISCOM projekta vasaras skolu
Biznesa augstskolā Turība 18. jūlijā DISCOM projekta intensīvās vasaras skolas ”Starpnozaru prasmes sadarbībai un konfliktu vadībai” ietvaros tikās studenti no sešām valstīm – Itālijas, Austrijas, Polijas, Nīderlandes, Lietuvas, Latvijas, lai kopīgi divu nedēļu laika varētu apgūt starpdisciplinārās iemaņas. Studenti darbojās gan ārvalstu, gan vietējo ekspertu vadībā – stiprinot starpdisciplinārās prasmes grupu darbos un dažādās praktiskās aktivitātēs. Tika testēti arī DISCOM projekta ietvaros izstrādātie rīki un materiāli.
Dženovas universitātes starptautisko tiesību pētniece un viena no projekta ekspertēm Francesca Maoli dalās ar savu pieredzi: “Ierados Rīgā, Biznesa augstskolā Turība, lai piedalītos DISCOM projekta intensīvajā vasaras skolā par starpnozaru prasmēm. Projekta ietvaros dalījos ar dažādām tehnikām un paņēmieniem, kā efektīvi plānot laiku un kā padarīt efektīvāk plānošanu. Man tas bija solis ārpus savas starptautisko tiesību un komforta zonas. Liels paldies Turībai un brīnišķīgajai projektu daļai par tik labi noorganizēto vasaras skolu.”
Savukārt mediatore, tiesību eksperte un lektore no Ukrainas Alina Serhieieva atzina: “Man ir neizsakāms prieks par iespēju piedalīties šādā DISCOM projektā. Ļoti noderīgi mūsdienu jaunatnei. Šī vasaras skola savienoja intensīvu un daudzpusīgu zināšanu klāstu starpnozaru prasmēs un tīklošanā. Paldies Biznesa augstskolai Turība par uzņemšanu, kā arī dr. Agnė Tvaronavičienė and Mykolas Romeris universitātei par uzticēšanos. Ļoti laba pirmā pieredze, vadot treniņus angļu valodā. ”
Kā uzsvēra Turības Projektu daļas vadītāja Kristīne Tihanova, tad starpdisciplinārās prasmes globālajā biznesa vidē ir svarīgas un veicina jauno speciālistu konkurētspēju darba tirgū. Savukārt studenti aktīvi darbojās un stiprināja komandas garu. Vasaras skola notika ar Erasmus+ Startēģiskās partnerības projekta atbalstu.
Projekta nummurs: 2019-1-LV01-KA203-060423.